פודקאסטים מומלצים

פודקאסטים (הסכתים) מומלצים בעברית

פודקאסטים מומלצים בעברית למשפחות מטיילות המחפשות הסכתים לשמוע על הדרך ולכל המחפשים להעמיק במחלוקות וברעיונות שמאחורי החברה והפוליטיקה הישראלית. לכל המאזינים ממתין תענוג אמיתי בהאזנה לפודקאסטים של בית אבי חי,  כנסו עכשיו להאזנה ישירה.

רשימת הסכתים

הגיבורים הנשכחים

הגיבורים הנשכחים

פרויקט של בית אבי חי ופודקאסט "קטעים בהיסטוריה" אשר מביאים לקדמת הבמה דמויות היסטוריות שנדחקו אל קצוות הזיכרון ולא זכו לתפוס מקום של כבוד בספרי תולדות ישראל. מאחורי כל גיבור נשכח נמצא סיפור מרתק לא פחות מהסיפורים שאנו מכירים מדפי ההיסטוריה. את הסיפורים הנשכחים הללו ננסה להכיר, להבין ולהחיות ממרחק הזמן.

אנטולי קפלן - סיור קולי לילדים

אנטולי קפלן - סיור קולי לילדים

ברוכות וברוכים הבאים לתערוכה "ציור מכושף" המוקדשת לאמן אנטולי קפלן. התחברו לאוזניות והצטרפו אלינו לסיור קולי בין חללי התערוכה. בכל חלק של התערוכה מחכה לכם הדרכה מתאימה, העבירו את הקבצים בכל פעם שתסיימו חלק ותעברו לנקודה הבאה בסיור. זהירות: זה עלול להיות מכשף

אנטולי קפלן

אנטולי קפלן

כאן תוכלו להנות מסיורי אודיו שיאפשרו לכם להכיר את הסיפורים שמאחורי יצירתו של קפלן. תוכלו להאזין להם במהלך הסיור בגלריית בית אבי חי או כחלק מסיור בגלריה הוירטואלית, כאן ובאתר התערוכה.

על החתום

על החתום

פודקאסט על המכתבים הכי מסקרנים בהיסטוריה. בכל פרק נציץ לתיבת הדואר של דמות אחת, ונגלה איך ענקי רוח כמו לאה גולדברג, קפקא ועגנון כתבו כשלא חשבו על פילטרים, על עורכים או על פאסון. מנחה: ליעד מודריק. בצוות "על החתום": אבישי חורי, שחר מונטלייק, ניר לייסט, יעל עובדיה

בחירות בקטנה

בחירות בקטנה

בבחירות האלה נדמה שכבר שמענו הכול. אז איך זה שכל כך קשה להבין מה קורה פה? הנה משהו שעוד לא שמעתם: ״בחירות בקטנה״, ההסכת שסוגר לכם בבחירות האלה נדמה שכבר שמענו הכול. אז איך זה שכל כך קשה להבין מה קורה פה? בפרקים קצרים וממוקדים אפרת שפירא רוזנברג תצייד אתכם במפה לניווט במבוך הפוליטי, ותסקור את קורות המשבר הנוכחי, שיטת הבחירה ותעודת הזהות של כל מפלגה. עוד בחירות? בקטנה, אנחנו לגמרי על זה.

מפלגת המחשבות

מפלגת המחשבות

אפרת שפירא רוזנברג משוחחת עם ד"ר מיכה גודמן על הרעיונות הגדולים שמאחורי הפוליטיקה הישראלית. במתודה היהודית העתיקה של פשט, רמז, דרש וסוד, הם מקלפים את השכבות שמאחורי המאבקים הפוליטיים הקטנים והגדולים, וחושפים מחדש את שכבות העומק ההגותיות שמניעות אותם.

קצה הקרחון

קצה הקרחון

בכל פרק נעמוד על קצה הקרחון של מחלוקת יסודית אחת בחברה הישראלית ונצלול לקרקעית הים כדי להביא לכם את הסיפורים, הרעיונות והאידיאולוגיות שמאחוריה.

על הדרך

על הדרך

יוצאים לטיול משפחתי? התחילו את החוויה כבר מהדרך! פודקאסט "על הדרך" מיועד להאזנה משפחתית. שומעים, הולכים